طرز تهیه سوپ چربی سوز
سوپ چربی سوز,سوپ چربی سوز دکتر کرمانی,سوپ چربی سوز کلم,سوپ چربی سوز قوی,سوپ چربی سوزی,سوپ چربی سوز لاغری,سوپ چربی سوز رژیمی,سوپ چربی سوز کرمانی

 

در این پست از سایت آکاایران به شما طریقه ی درست کردن سوپ چربی سوز را آموزش میدهیم ، امیدواریم که مورد توجه شما قرار گیرد.

 

سوپ چربی سوز,سوپ چربی سوز دکتر کرمانی,سوپ چربی سوز کلم

سوپ چربی سوز

 

مواد لازم سوپ چربی سوز :

 

مواد لازم

اندازه

مقدار / کالری

آب

۴ لیتر

100 گرم / 0 کالری

پیاز درشت خرد شده

۴ عدد

100 گرم / 36 کالری

حبه سیر له شده

۴ عدد

100 گرم / 120 کالری

هویج خرد شده نگینی

۴ عدد

100 گرم / 40 کالری

کدو سبز خرد شده نگینی

۴ عدد

100 گرم / 18 کالری

گل کلم خرد شده

۲۰۰ گرم

100 گرم / 10 کالری

فلفل دلمه ای خرد شده

۲ عدد

100 گرم / 15 کالری

کرفس ریز شده

۲ شاخه

100 گرم / 13 کالری

گوجه پوست گرفته

۶ عدد

100 گرم / 15 کالری

عصاره آب مرغ

۲ قطعه

نامشخص

 

روش تهیه سوپ چربی سوز :

*. آکاایران : مواد را داخل قابلمه ریخته نمک، فلفل و پودر کاری را به دلخواه اضافه کنید. سپس در ظرف را بسته تا مواد حدوداً ۱۵ دقیقه به خوبی پخته و نرم شوند.

*. بهتر است از له شدن مواد جلوگیری شود تا ویتامین سبزیجات حفظ شود. هر بار که احساس گرسنگی کردید از این سوپ میل کنید.خاصیت این سوپ باعث می شود.

*. که با هر بار مصرف لاغرتر شوید. این رژیم غذایی در مورد بیماران قلبی یا کسانی که عمل جراحی دارند توصیه می شود تا وزن آنها کمتر شود.

*. خوشبختانه برعکس برخی رژیم های لاغری هیچ ریسکی در برنخواهد داشت. این سوپ علاوه بر سوزاندن چربی های اضافی باعث تمیز شدن سیستم گوارشی می شود.

 

خواص سیر :

*. درمان بیماری قارچی در گیاهان : گروهی از دانشمندان یک واکسن جدید برای کمک به جلوگیری از گسترش بیماری اما نه برای انسان، بلکه برای درختان آزمایش کرده اند. آنها برای جلوگیری از گسترش بیماری های درخت مانند قارچ که می تواند سبب سرخشکیدگی درختان و به سرعت سبب از بین بردن بسیاری ازآنها شود. آنها یک واکسن جدید با استفاده از ماده ای به نام allacin موجود در سیر، برای کمک به حفاظت درختان از بیماری های ممکن را توسعه داده اند واکسن به درختان با استفاده از یک مته تزریق می شود به طوری که می توان آن را در منطقه نرمتر در وسط درخت ( تنه ) جایی که آب به بالا و پایین حرکت می کند برسد. به این طریق واکسن می تواند در تمام درخت توزیع شود. این روش نمی تواند بر روی تمام درختان مورد استفاده قرار گیرد زیرا گران قیمت و در مدت زمان طولانی باید به کار رود.

 

اختصاصی آکاایران

 

.
منبع : بخش آشپزی آکاایران
برچسب :