طرز تهیه ساندویج مورد علاقه نیک جوناس
این ساندویچ علاوه بر کوبا در کشور‌های دیگری نیز با ژامبون‌های متنوع و انواع گوشت‌ها سرو می‌شود. کسانی که طرفدار ساندویچ‌ها هستند ادامه مطلب را از دست ندهند. در

شکم‌گردی در کوبا

درست کردن و خوردن غذا‌های مورد علاقه سلبریتی‌ها حس خوشایندی را برایتان به همراه خواهد داشت. طبق گزارشات و مصاحبه‌هایی که با نیک جوناس انجام شده، غذای مورد علاقه این خواننده خوش‌صدا و با استعداد، ساندویچ کوبایی است. این ساندویچ که یکی از خوشمزه‌ترین غذا‌های کوبایی نیز شناخته می‌شود، در مدت زمان کوتاهی آماده می‌شود و می‌تواند غذایی فوق‌العاده برای مهمانی‌ها یا جشن‌های تولد به خصوص برای کودکان به شمار آید.

ساندویچ کوبایی؛ غذای مورد علاقه نیک جوناس

در ادامه این مقاله از مجموعه مقالات آکا,با ما همراه باشید تا طرز تهیه غذای مورد علاقه نیک جوناس، یعنی ساندویچ کوبایی، را به شما آموزش دهیم.

مواد لازم:

طرز تهیه:

مرحله اول: پیش از اقدام به درست کردن ساندویچ کوبایی، فر را روی ۱۸۰ درجه قرار دهید و منتظر بمانید تا تمام نقاط فر هم‌دما شوند.

مرحله دوم: نان باگت‌ها را از طول و عرض برش دهید و آن‌ها را به ۴ قسمت مساوی تقسیم کنید. بعد نیمی از برش‌هایتان را روی سینی فر قرار دهید و روی سطح آن کمی سس خردل بمالید.

مرحله سوم: به ترتیت مقداری ژامبون گوشت، ورقه‌های پنیر گودا، خیارشور و کمی پنیر را روی آن به ترتیب قرار دهید.

مرحله چهارم: نهایتا دیگر برش‌های نان را روی سطح لایه‌ها قرار دهید و روی آن را با کره چرب کنید. یک سینی فر روی نان‌ها قرار دهید تا فشرده شوند و به مدت ۱۵ دقیقه داخل فر قرار دهید. بعد از اتمام ۱۵ دقیقه، غذای شما آماده‌ی سرو است و با طرز تهیه گفته شده، طعم فوق‌العاده غذای مورد علاقه نیک جوناس را تجربه کنید.

می‌توانید به جای استفاده از فر، از ساندیچ‌ساز هم برای تهیه این ساندویچ خوشمزه استفاده کنید.

غذای مورد علاقه نیک جوناس

منبع : بخش آشپزی آکاایران
برچسب :