ساندویچ تن ماهی و آووکادو,ساده و خوشمزه
ساندویچ تن ماهی و آووکادو,ساده و خوشمزه,و طرز تهیه ساندویچ تن ماهی و آووکادو,انواع ساندویچ,ساندویچ خوش طعم,در یک کاسه تن ماهی را با سس قرمز مخلوط کرده ، کنار بگ

آکاایران: ساندویچ تن ماهی و آووکادو,ساده و خوشمزه

آکاایران: ساندویچ تن ماهی و آووکادو بسیار ساده و در عین حال خوشمزه است. برای درست کردنش هم مواد بسیاری لازم نیست. فقط کافی است تن ماهی و آووکادو داشته باشید. بعد از چند دقیقه یک ساندویچ بسیار خوشمزه خواهید داشت.


مواد لازم برای ۴ نفر


۲ عدد کنسرو تن ماهی

 

۳ /۱ پیمانه سس قرمز

 

۲ عدد آووکادو

 

۴ ق س روغن‌زیتون

 

۲ ق س آب‌لیموی تازه

 

۲ /۱ ق چ پودر سیر

 

۲ /۱ پیمانه پنیر چدار رنده شده

 

۸ عدد نان تست

 

به میزان لازم نمک

 

طرز تهیه:


۱. ابتداکنسروهای تن ماهی را داخل یک قابلمه حاوی مقدار مناسبی آب قرار داده، آن را روی حرارت اجاق‌گاز به مدت ۲۰ دقیقه بگذارید.فر را با دمای ۱۸۰ درجه سانتی گراد روشن کنید تا گرم شود. حالا مقداری روغن‌زیتون روی هرکدام از نان‌ها بمالید و آنها را به مدت ۴-۳ دقیقه داخل فر قرار دهید تا برشته‌شده ، کمی قهوه‌ای شوند.


۲. در یک‌کاسه تن ماهی را با سس قرمز مخلوط کرده ، کنار بگذارید. در یک‌کاسه دیگر آووکادو‌هایی را که پوست گرفته‌اید، رنده کرده و با آب‌لیمو،پودر سیر و نمک مخلوط‌کنید. سپس آن را هم کنار بگذارید.


۳. حالا حدود یک ق س از مخلوط آووکادو را روی هرکدام از نان‌هاپخش‌کنید سپس روی آنها مقداری مخلوط تن ماهی ریخته و در انتها روی هرکدام از نان‌ها مقداری پنیر رنده شده بریزید و آنها را سرو کنید.


یه جور دیگه


اگر خواستید از پنیر موزارلا استفاده کنید، بعدازاینکه پنیر را روی نان‌ها ریختید آنها را به مدت ۷-۵ دقیقه داخل فر قرار دهید تا پنیر آب شود.

گردآوری و تنظیم:گروه سبک زندگی آکا ایران
.

منبع :

منبع : بخش آشپزی آکاایران
برچسب :