تزیین سالاد کلم و هویج با ایده های جدید و بسیار زیبا
سالاد کلم را می توان یکی از سالادهای محبوب و دوست داشتنی برای مجلس و مهمانی دانست. این سالاد به راحتی تهیه می شود که البته می توان گفت مواد اولیه آن مدل های تزی

آکاایران: تزیین سالاد کلم و هویج با ایده های نوین و بسیار دلپذیر

آکاایران: تزیین سالاد کلم و هویج با ایده های نوین و بسیار دلپذیر 0
By یلدا on · پیشنهاد سردبیر,سفره آرایی,هنرهای تزئینی

سالاد کلم را می توان یکی از سالادهای محبوب و دوست داشتنی برای مجلس و مهمانی دانست. این سالاد به راحتی تهیه می شود که البته می توان گفت مواد اولیه آن اختیاری است و ممکن است هر فردی این نوع سالاد را به شکلی مجزا و متفاوت تهیه کنید. به هر حال بعد از تهیه آن، شما باید اقدام به تزیین سالاد کلم نمایید. بدین منظور می توانید از هویج، خیار، گوجه گیلاسی و… استفاده نمایید. که در ادامه بیشتر با آنها آشنا خواهید شد.

مدل های نوین تزیین سالاد کلم و کاهو

تزیین سالاد و تزیین غذا به شکل های مختلف، نشانه ایی از کدبانو و باسلیقه بودن خانم خانه است. شما به راحتی می توانید با انجام اینگونه تزیینات هنر خود را به نمایش بگذارید. این نوع تزیینات در روزهای مهمانی و مجالس مختلف رنگ و بوی دیگری دارد و تا حدودی با دقت بیشتر انجام می گیرد. در این میان مشاهده مدل ها و تزیینات مختلف می تواند به شما ایده های لازم را در رابطه با تزیینات مختلف بدهد. ما در ادامه مجموعه ایی از ایده های نوین برای تزیین سالاد ساده و در عین حال دلپذیر را معرفی می نماییم که مربوط به تزیین سالاد کلم می باشد که امیدواریم برای شما عزیزان نیز جذاب باشند.

سالاد کلم با تزیین دلپذیر

تزیین شیک سالاد کلم

تزیین روی سالاد کلم با هویج و گوجه

سالاد کلم بنفش با تزیین دلپذیر

تزیین ساده سالاد کلم

تزیین زیبای سالاد کلم

دیزاین سالاد کلم با خیار و گوجه

برای داشتن تزیینی زیباتر بهتر است به شکل مجزا به تزیین گوجه، تزیین خیار، تزیین هویج و… بپردازید سپس روی سالاد را با آنها تزیین نمایید.

تزیین شیک سالاد کلم با هویج

تزیین بسیار زیبای سالاد کلم

سالاد کلم سفید با تزیین دلپذیر

تزیین روی سالاد با کلم و هویج

تزیین سالاد ساده و شیک

سالاد کلم قالبی با تزیین دلپذیر

سالاد کلم و هویج دلپذیر و شیک

تزیینات سالاد کلم با ایده نوین

تزیین نوین سالاد کلم

برای انجام اینگونه تزیینات می توان از روش های متنوع و جالب استفاده نمود، تزیین سالاد به شکل سبد، تزیین سالاد به شکل پرنده و حیوانات مختلف یا شخصیت های کارتونی، تزیین سالاد فصل با طرح های فانتزی و…. از جمله روش های دیدنی و بامزه برای تزیینات سالاد می باشند که در تصاویر زیر نمونه هایی از آنها را مشاهده می کنید.

تزیین سالاد به شکل پرنده

تزیین فانتزی سالاد کلم

سالاد کلم مجلسی

تزیین سالاد به شکل سبد

تزیین شیک سالاد کلم

تزیین سالاد کاهو و کلم

تزیین شیک و نوین سالاد کلم

همانطور که مشاهده نمودید برای تزیین سالاد کلم روش های خاص و متفاوتی وجود دارد که انتخاب آنها کاملا سلیقه ایی است و می توان به دلخواه تزیین جالب و زیبایی را انجام داد، با این حال جالب است بدانید برای تزیین سالاد با خوراکی های مختلف هیچگونه محدودیتی موجود نیست و می توانید هر گونه تزیینی را به دلخواه انجام دهید.

تزیین سالاد
.

منبع : honardarkhane.com

منبع : بخش آشپزی آکاایران
برچسب :