.
.
.
پرتال آکاايران سايت خبرگزاری آکا بخش آموزش آشپزی آکا و طرز تهیه هزاران غذا و آشپزی آسان قسمت سفره آرایی ، میوه آرایی ، آموزش سفره آرایی- تزیین مرغ

سفره آرایی و میوه آرایی - تزیین غذا - تزیین مرغ

ابتدا مرغ را به آبلیمو و روغن زیتون آغشته می کنیم، مقداری گشنیز ، جعفری ، گردوی آسیاب شده و زرشک را در ماهیتابه تفت می دهیم و داخل شکم مرغ را از این مواد پر می کنیم. مرغ را سرخ کرده ، فقط گردن مرغ را جدا می کنیم. (چون از نظر بهداشتی درست نیست) . دو طرف تره فرنگی را می زنیم، داخل آب سرد قرار می دهیم از گوجه فرنگی ، گل کلم سرخ شده ، هویج ، سبزی ، لبو (پخته شده) ، ترب سفید ، لوبیای سبز پخته شده چیپس و خلال سیب زمینی برای تزیین استفاده می کنیم.

تزیین غذا,تزیین مرغ,مدل تزیین سفره شب یلدا

تزیین غذا,تزیین مرغ,مدل تزیین سفره شب یلدا, سریع اموزش , یلدا سری چهارم , تزیین سیسمونی نوزاد , غذا و آشپزی , غذا و آشپزی , آموزش اشپزی آنلاین , قلب و , یلدا , و تزیین آرایی آکاایران ,تزیین مرغ - آکاایراناین عکس صرفا جهت زیبایی مقاله قرار داده شده است

هویج هایی را که به شکل دایره است برای پاهای مرغ استفاده می کنیم. با لبوهای خلال شده گردن و بال مرغ را تزیین می کنیم. داخل ظرفی سبزی و جعفری می ریزیم و مرغ را داخل آن قرار می دهیم و ظرف را تزئین می کنیم. از لوبیای سبز در قسمت بالای سر مرغ و روی سبزیجات استفاده می کنیم.

گوجه فرنگی را به صورت ۷ و ۸ برش می زنیم، به دو نیمه تقسیم می کنیم و برای تزیین استفاده می کنیم برنج را نیز تزیین کرده و در کنار ظرف مرغ قرار می دهیم.


برچسب ها:
تزیین مرغ
.
مدل تزیین سفره شب یلدا
.
سریع اموزش
.
یلدا سری چهارم
.
تزیین سیسمونی نوزاد
.
غذا و آشپزی
.
غذا و آشپزی
.
آموزش اشپزی آنلاین
.
قلب و
.
یلدا
.
و تزیین آرایی آکاایران
.
تزیین مرغ - آکاایران
.
.
.
.

مروری بر گذشته

.
.
.
.