.
.
.
.
پرتال آکاايران سايت خبرگزاری آکا بخش آموزش آشپزی آکا و طرز تهیه هزاران غذا و آشپزی آسان قسمت سفره آرایی ، میوه آرایی ، آموزش سفره آرایی- تزیین دسر

سفره آرایی و میوه آرایی - تزیین غذا - تزیین دسر

در این جلسه تزئین دسرها مثل کرم کارامل و ژله ها را آموزش می دهیم.سوال : آیا می توان این دو را که حاوی مواد مختلفی هستند، به منظور تزئین با هم ترکیب می کنیم.

دسر,تزیین دسر,تزیین سالاد

دسر,تزیین دسر,تزیین سالاد,آموزش تزئین هندوانه, آموزش درست , اشپزی آنلاین شام , تزیین سیسمونی نوزاد با کیک پوشکی,اموزش غذاهای ایرانی و خارجی, غذای به صرفه ,سفره آرائی, اموزش تصویری سفره ارایی , شکل , انواع سفره ارایی کردن قند ,تزیین دسر - آکاایران

 

 

کاکائو را داخل یک کیسه که بصورت قیف در آورده ایم ، ریخته و با آن روی کرم کارامل را بصورت گل تزئین می کنیم. همچنین می توان مقداری خامه در داخل قیف در آورده ایم ، ریخته و با آن روی کرم کارامل را بصورت گل تزئین می کنیم. همچنین می توان مقداری خامه در داخل قیف ریخته و با آن روی کرم کارامل را بصورت گل تزئین کرد و می توان روی هر یک از این گلها یک دانه آلبالو گذاشت.

 

ظرف ژله ای را تهیه کرده و ژله را در آن قرار می دهیم. با استفاده از توپی لوستن دایره هایی کوچکی از کیوی برش داده و یکی از این دایره ها را در داخل ژله قرار می دهیم و اطراف آنرا با آلبالو تزئین می کنیم.

 

پرتقال را نیز به همین صورت برش می زنیم و می توان ژله را داخل ظرف پرتقال (که در جلسات گذشته آموزش داده شد) و با خلالهای فانتزی تزئین کرد. یک دانه آلبالو روی خلالهای فانتزی می گذاریم تا بصورت یک گل روی دسته سبد در آید. یا می توان با برشهای کوچک از کیوی ، ژله را تزئین کرد، یا می توان پوست پرتقال را به صورت چتر درست کرد و تمام آلبالوها را داخل چتر فانتزی قرار داد و کنار ژله گذاشت.

 

یک پرتقال را به صورت ۷ و ۸ درآورده، یک قسمت آن را بر می داریم، به همان صورت پرتقال ۷ و ۸ را زیر آن گذاشته و ژله را در درون آن قرار می دهیم و با آلبالو تزئین می کنیم.


برچسب ها:
تزیین دسر
.
تزیین سالاد
.
آموزش تزئین هندوانه
.
آموزش درست
.
اشپزی آنلاین شام
.
تزیین سیسمونی نوزاد با کیک پوشکی
.
اموزش غذاهای ایرانی و خارجی
.
غذای به صرفه
.
سفره آرائی
.
اموزش تصویری سفره ارایی
.
شکل
.
انواع سفره ارایی کردن قند
.
تزیین دسر - آکاایران
.
.
.

مروری بر گذشته

.
.
.
.