در این بخش از سایت آکاایران طرز تهیه اسنک رژیمی را برای شما آماده کرده ایم ، امیدواریم که مورد توجه شما قرار گیرد.

انواع اسنک رژیمی

روش تهیه اسنک رژیمی

 

مواد لازم اسنک رژیمی برای یک عدد :

مواد لازم اندازه مقدار / کالری
نان تست رژیمی یک عدد 100 گرم / 250 کالری
ژامبون بدون چربی یا کم چرب 60 گرم (حدود چهار ورق) 100 گرم / 107 کالری
زده تخم مرغ یک عدد 100 گرم / 147 کالری
نمک به میزان لازم 100 گرم / 0 کالری
پنیر لبنه به میزان لازم 100 گرم / 250 کالری

به چه وسایلی احتیاج داریم؟

*. ظرف مخصوص مایکروفر، افشانه روغن

 

دستور پخت اسنک رژیمی :

*. آکاایران : تست ها را برشته کنید تا کاملا ترد شوند. سپس ژامبون ها را در ظرف مخصوص مایکروفر چیده و مدت 20 ثانیه حرارت دهید تا کمی گرم شوند. روی هر تکه تست، یک برش ژامبون بگذارید.کف ظرفتان، کمی روغن بپاشید.

*. زرده تخم مرغ، رنگ خوراکی و پنیر را که قبلا خرد کرده اید، در ظرف ریخته و خوب هم بزنید.مخلوط تخم مرغ و پنیر را مدت یک دقیقه در مایکروفر حرارت دهید. پس از آن، ظرف را از مایکروفر خارج کرده، مخلوط را هم بزنید.

*. دوباره آن را مدت 45 ثانیه حرارت دهید تا کاملا پخته شود.مخلوط پنیر و تخم مرغ را روی ژامبون ها بریزید و اگر دوست داشتید، قبل  از سرو، کمی نمک روی آن بپاشید.امیدواریم با تهیه این اسنک خوشمزه، لذت کافی را برده و لحظات خوشی را در کنار خانواده سپری کنید.

 

خواص تخم مرغ :

*. تخم مرغ حاوی تمامی املاح برای تأمین سلامتی فرد است. به خصوص اینکه منبع بسیار خوب ید و فسفر می باشد که ید برای ساخت هورمون تیروئیدی و فسفر برای رشد بهتر و سلامتی استخوان های بدن لازم می باشند.املاح مهم دیگری که در تخم مرغ وجود دارند شامل: روی، سلنیم، آهن و کلسیم می باشند.روی باعث بهبود زخم، بلوغ و رشد بهتر می شود و عفونت را نیز از بین می برد.

 

اختصاصی آکاایران

اسنک رژیمی، طرز تهیه اسنک رژیمی
4 (70%) 78 رای