طرز تهیه پیتزا مخصوص بسیار خوشمزه با نان تست
طرز تهیه پیتزا مخصوص با نان تست را در این مقاله دنبال کنید. این پیتزا را با کمترین مواد اولیه و در سریع ترین زمان در منزل تهیه کرده و از خوردن آن لذت ببرید. را
recp={author:بهزاد,name:پیتزا با نان تست,prepTime:0h20m,cookTime:0h30m,calories:280 کالری,recipeYield:2 نفر,foodspan:متوسط}

آکاایران: طرز تهیه پیتزا مخصوص بسیار خوشمزه با نان تست

آکاایران: طرز تهیه پیتزا مخصوص با نان تست را در این مقاله دنبال کنید. این پیتزا را با کمترین مواد اولیه و در سریع ترین زمان در منزل تهیه کرده و از خوردن آن لذت ببرید.
پیتزا یکی از معدود غذاهای فرنگی است که در بین ایرانیان بسیار پرطرفدار بوده و به راحتی می توان انواع آن مانند پیتزا مرغ و قارچ، پیتزا مخلوط فاقد گوشت، پیتزا گوشت و قارچ و ... را در منزل تهیه کرد.
 
پیتزا مخصوص، نوعی پیتزا است که مواد آن بنا به سلیقه و امکانات شخص قابل تغییر است و می تواند با گوشت یا سبزیجات و یا مخلوطی از هر دو تهیه شود. در بعضی از کشورها در تهیه پیتزا از پنیر و خمیر پیتزا استفاده نمی شود و به جای آن از پنیرهای محلی و نان معمولی آماده یا نیم پز استفاده می شود.
 
بعضی ها از نان نازک و بعضی‌ها از نان ضخیم و با اشکال متنوع برای تهیه پیتزا استفاده می‌کنند. برای تهیه یک پیتزای خوب، نباید در اضافه کردن مواد (سبزیجات، گوشت و ...) و همچنین ادویه‌ها (حرارت زیاد ادویه را می سوزاند و تلخ می کند) افراط کرد. در این مقاله قصد داریم شما را با طرز تهیه یک نوع پیتزا مخصوص خوشمزه با نان تست آشنا سازیم.


مواد لازم برای تهیه پیتزا مخصوص با نان تست

نان تست 12 عدد
پنیر گودا 1 بسته
گوجه فرنگی متوسط 3 عدد
کالباس 400 گرم
کره به میزان لازم
تخم مرغ 5 عدد
شیر 1 لیوان
نمک و فلفل سیاه به میزان لازم
جعفری ریز خرد شده برای تزئین به میزان لازم

 


این پیتزا برای 2 نفر مناسب است، زمان آماده سازی مواد 15 دقیقه، و زمان انتظار و طبخ حدود 15 دقیقه می باشد. 

 

 

.

منبع : setare.com

منبع : بخش آشپزی آکاایران
برچسب :