معجون خانگی برای درمان کبد چرب
در اهمیت کبد، به عنوان یکی از مهمترین اندام های بدن، جای بحث وجود ندارد. عملکرد کبد شامل کمک به گوارش غذای مصرفی و از بین بردن تمام چربی ها و سموم وارد شده به ا
آکاایران معجون خانگی برای درمان کبد چرب
در اهمیت کبد، به عنوان یکی از مهمترین اندام های بدن، جای بحث وجود ندارد. عملکرد کبد شامل کمک به گوارش غذای مصرفی و از بین بردن تمام چربی ها و سموم وارد شده به اندام هایمان است.
آکا ایران

آکاایران: معجون خانگی برای درمان کبد چرب

  نقش کبد در سلامت کل بدن حیاتی است، اما تمام مواد سمی و غذاهای فرآوری شده ای که دفع می کند، بر سلامت خود کبد اثر منفی می گذارد. بنابراین زمانی که کبد به درستی فعالیت خود را انجام نمی دهد، سلامت کل بدن تهدید می شود.
 
 
از این رو، باید به سلامت کبد اهمیت دهید تا سلامت کل بدن را تضمین کرده باشید. برای این کار کافی است گاهی اوقات سموم کبد را از بین ببرید که به این منظور، ما نوشیدنی مفیدی را به شما معرفی می کنیم که به راحتی قابل تهیه و مصرف است.
 
مواد مورد نیاز و طرز تهیه و مصرف
    125 گرم کلم پیچ تازه
    یک تکه زنجبیل – دو سانتی متر
    25 گرم کرفس
    10 گرم نعناع
    250 گرم گلابی تازه
    یک عدد لیمو ترش
    500 میلی لیتر آب  
 
در ابتدا باید گلابی، کلم پیچ، کرفس و زنجبیل را خرد کنید. سپس آن ها را درون یک مخلوط کن ریخته و با یک لیوان آب مخلوط کنید تا خوب ترکیب شوند.
 
در مرحله بعد، بقیه آب، نعناع و آب لیمو را به ترکیب اضافه کرده و دوباره هم بزنید. سپس آن را درون یک لیوان ریخته و میل نمایید. بهتر است این نوشیدنی را دو نوبت در روز – صبح و عصر – مصرف کنید.
 
منبع: healthyfoodstar.com
ترجمه: وبسایت فرادید

منبع :

منبع : بخش آشپزی آکاایران
برچسب :