.
.
.
آموزش آشپزی غذا باگوشت

طرز تهیه تاس کباب نوع دو

پرتال آکاايران سايت خبرگزاری آکا بخش آموزش آشپزی آکا و طرز تهیه هزاران غذا و آشپزی آسان قسمت کباب ، غذاهای گوشتی ، انواع کباب ایرانی- طرز تهیه تاس کباب نوع دو

یکی از غذاهای مورد توجه ما ایرانی ها کباب می باشد . حال غداهایی مختلف و با نام های مختلف به شکل کباب در آمده و بسیار مورد توجه مردم ما قرار گرفته است . گاهی با شنیدن نام کباب همگان به یاد کباب چرب و دوغ و ... می افتند به همین خاطر امروز بر آن هستیم که آموزش درست کردن یکی از انواع کباب یا تاس کباب را در اختیار شما قرار دهیم و آرزو کنیم از خوردن این غذا لذت ببرید .
 


 تاس کباب ,طرز تهیه تاس کباب ,روش تهیه تاس کباب ,[categoriy]

تاس کباب ,طرز تهیه تاس کباب ,روش تهیه تاس کباب ,طرز پخت تاس کباب ,آموزش پخت تاس کباب ,مواد لازم برای تاس کباب ,تاس کباب خوشمزه ,دستور پخت تاس کباب ,زمان پخت تاس کباب ,آموزش آشپزی ,آشپزی ,کباب و غذاهای گوشتی انواع کباب ایرانی

مواد لازم برای آشپزی آکا

برای چهار نفر

گوشت: یک کیلو

سیب‌زمینی: نیم کیلو

پیاز درشت: چهار عدد

خودفرنگی: به مقدار لازم

گرد سماق: یک قاشق

رب گوجه‌فرنگی: به مقدار لازم

روغن: کمی

نمک، فلفل و زردچوبه: به مقدار کافی

گوجه‌فرنگی: چهار عددطرز تهیه:


ابتدا باید اشاره داشت که بسته به میل خود می‌توانید در تاس کباب، سیب‌زمینی را به صورت پخته، به همراه گوشت آماده کنید و یا اینکه جدا سرخ کنید و در پایان آن را روی غذا بریزید.اما روش تهیه این غذا، شما ابتدا باید گوشت‌ها را ورقه کنید، سپس پیاز را حلقه کنید، ته قابلمه یک ورقه پیاز بچینید، روی آن گوشت بریزید و دوباره پیاز بگذارید و رویش دوباره گوشت بگذارید. در ظرف دیگر با رب گوجه‌فرنگی، نمک، فلفل و زردچوبه و کمی آب‌جوش و مقداری روغن یک سس غلیظ درست کنید و داخل ظرف بریزید تا جوش بخورد، همین جوش خوردن باعث می‌شود که پیازها له شود و آب این خوراک بسیار غلیظ شود، پس از اینکه چنگال را در گوشت فرو بردید و متوجه شدید که گوشت پخته شد. خوراک شما آماده است، در این هنگام، سماق را روی خوراک بریزید و گوجه‌فرنگی‌ها را هم داخل قابلمه بریزید تا چند دقیقه جوش بخورد، حال این خوراک آماده است، داخل ظرف بریزید و با نخودفرنگی پخته و سیب‌زمینی سرخ شده آن را تزیین کنید. این غذا را در صورت تمایل هم می‌توانید با برنج و هم با نان میل کنید.

مواد لازم برای آشپزی آکا

برای چهار نفر

گوشت: یک کیلو

سیب‌زمینی: نیم کیلو

پیاز درشت: چهار عدد

خودفرنگی: به مقدار لازم

گرد سماق: یک قاشق

رب گوجه‌فرنگی: به مقدار لازم

روغن: کمی

نمک، فلفل و زردچوبه: به مقدار کافی

گوجه‌فرنگی: چهار عددطرز تهیه:


ابتدا باید اشاره داشت که بسته به میل خود می‌توانید در تاس کباب، سیب‌زمینی را به صورت پخته، به همراه گوشت آماده کنید و یا اینکه جدا سرخ کنید و در پایان آن را روی غذا بریزید.اما طرز تهیه این غذا، شما ابتدا باید گوشت‌ها را ورقه کنید، سپس پیاز را حلقه کنید، ته قابلمه یک ورقه پیاز بچینید، روی آن گوشت بریزید و دوباره پیاز بگذارید و رویش دوباره گوشت بگذارید. در ظرف دیگر با رب گوجه‌فرنگی، نمک، فلفل و زردچوبه و کمی آب‌جوش و مقداری روغن یک سس غلیظ درست کنید و داخل ظرف بریزید تا جوش بخورد، همین جوش خوردن باعث می‌شود که پیازها له شود و آب این خوراک بسیار غلیظ شود، پس از اینکه چنگال را در گوشت فرو بردید و متوجه شدید که گوشت پخته شد. خوراک شما آماده است، در این هنگام، سماق را روی خوراک بریزید و گوجه‌فرنگی‌ها را هم داخل قابلمه بریزید تا چند دقیقه جوش بخورد، حال این خوراک آماده است، داخل ظرف بریزید و با نخودفرنگی پخته و سیب‌زمینی سرخ شده آن را تزیین کنید. این غذا را در صورت تمایل هم می‌توانید با برنج و هم با نان میل کنید.


برچسب ها:
طرز تهیه تاس کباب
.
روش تهیه تاس کباب
.
طرز پخت تاس کباب
.
آموزش پخت تاس کباب
.
مواد لازم برای تاس کباب
.
تاس کباب خوشمزه
.
دستور پخت تاس کباب
.
زمان پخت تاس کباب
.
آموزش آشپزی
.
آشپزی
.
کباب و غذاهای گوشتی انواع کباب ایرانی
.
.
.
.

مروری بر گذشته

.
.
.
.