همبرگر با مایکروفر، پخت همبرگر به وسیله مایکروفر
همبرگر با مایکروفر,طرز پخت همبرگر با مایکروفر,آموزش تهیه همبرگر با مایکروفر,شیوه پخت همبرگر در ماکروفر,همبرگر در مایکروفر,طرز تهیه همبرگر با مایکروفر,شیوه تهیه

در این بخش از سایت آکاایران طرز تهیه همبرگر با ماکروفر را برای شما آماده کرده ایم ، امیدواریم که مورد توجه شما قرار گیرد.

آکاایران: همبرگر ساندویج خوشمزه و مقوی برای میان وعده و یا شام مناسب است، بسیار سریع و آسان تهیه میشود همچنین همبرگر یکی از سریع ترین و محبوب ترین غذاهای موجود می باشد. این غذای خوشمزه را می توان به صورت خیلی ساده به کمک مایکروفر نیز تهیه کرد. با آکاایران همراه شوید تا طرز تهیه این غذای خوشمزه را به کمک مایکروفر آموزش ببینید.

همبرگر با مایکروفر,طرز تهیه همبرگر با مایکروفر,همبرگر با ماکروفر

همبرگر با مایکروویو

● مواد لازم برای آشپزی آکا:

گوشت چرخ کرده ۱۰۰ گرم
▪ پیاز ۱ عدد
▪ تخم مرغ ۱ عدد
آرد سوخاری ۲ قاشق سوپخوری
سس گوجه فرنگی ۳ قاشق سوپخوری
▪ جعفری ساطوری شده ۱ قاشق سوپخوری
▪ نان سفید ۲ عدد
▪ روغن ۱ قاشق سوپخوری
▪ فلفل قدری
▪ نمک قدری

● طرز تهیه:

ابتدا گوشت را با پیاز رنده شده، آرد سوخاری ، تخم مرغ ، نمک و فلفل مخلوط کرده خوب مالش دهید بطوریکه که قطعات گوشت از هم جدا نشود. سپس گوشت را ۳-۲ قسمت کرده و به شکل گرد درآورید و ان را در یک بشقاب مناسب که در آن یک قاشق روغن مایع ریخته اید ، شهن کرده و مدت ۴-۳ دقیقه با قدرت ۱۰۰% داخل مایکروفر قرار دهید ( بهتر است در بین این فاصله یکبار گوشت را پشت و رو کنید ). همبرگر های آماده شده را میان نان همبرگری گذاشته و سس گوجه فرنگی را که طبق دستور آن تهیه نموده اید با جعفری خرد شده روی آن بریزید .

امیدواریم با تهیه این همبرگر خوشمزه، لذت کافی را برده و لحظات خوشی را در کنار خانواده سپری کنید.

نـوش جان

گردآوری: آشپزی آکا

همبرگر و قارچ با مایکروفر  - آشپزی آکا

همبرگر و قارچ با مایکروفر - آشپزی آکا

زمان مطالعه : 1 دقیقه
دراین مدت یک بار آنها را پشت و رو کنید. سپس 3 دقیقه صبر کنید. بعد دوباره به مدت 5 دقیقه آنها را با درجه بالا درون مایکروفر قرار دهید.
همبرگر و قارچ با مایکروفر  - آشپزی آکا

همبرگر و قارچ با مایکروفر - آشپزی آکا

زمان مطالعه : 1 دقیقه
دراین مدت یک بار آنها را پشت و رو کنید,سپس 3 دقیقه صبر کنید,بعد دوباره به مدت 5 دقیقه آنها را با درجه بالا درون مایکروفر قرار دهید,
صفحه 1 از 1
منبع : بخش آشپزی آکاایران
برچسب :