یک منوی غذایی برای مهر ماه
غذای سریع,غذای سریع با مرغ,غذای سریع برای شام,غذای سریع با قارچ,غذای سریع با سیب زمینی,غذای سریع برای افطار,غذای سریع و راحت,غذای سریع برای مدرسه
 
در این پست از سایت آکاایران به شما طریقه ی درست کردن غذایی برای مهر ماه را آموزش میدهیم ، امیدواریم که مورد توجه شما قرار گیرد.
 
غذای سریع,غذای سریع با مرغ,غذای سریع برای شام

غذای سریع برای مدرسه

 

خانم کارین ریچاردز؛ متخصص تغذیه در دانشگاه فیلادلفیا برنامه غذایی زیر را به همه والدین توصیه می کند :

*. روزهای پایانی تابستان برای آنهایی که بچه مدرسه ای دارند، پر از جنب وجوش است. خرید کفش و لباس و لوازم التحریر از یک سو و دوره درس های سال گذشته از سویی دیگر. اما با شروع مدرسه، وظیفه روزانه دیگری هم به بقیه وظایف والدین افزوده می شود.

*. تهیه میان وعده برای ساعت استراحت بچه ها. متخصصان معتقدند صبحانه کامل و میان وعده های سالم، کلید هوشیاری بچه و یادگیری مطلوب در تمام روز است. خانم کارین ریچاردز؛ متخصص تغذیه در دانشگاه فیلادلفیا برنامه غذایی زیر را به همه والدین توصیه می کند:

*. نهار شامل سه گونه مختلف از مواد تغذیه ای که پروتئین و کربوهیدرات پیچیده داشته باشند، مثلا پاستا یا پیراشکی با گوشت. کربوهیدرات پیچیده انرژی مورد نیاز برای کودکان را فراهم می کند و پروتئین هم باعث سیر ماندن بچه برای مدت طولانی تری می شود.

*. برای میان وعده ها هم بهتر است از میوه های مختلف و متنوع استفاده کرد، مثلا کیوی، پاپایا یا حتی کوکوی کدو یا هویج رنده شده، البته از یاد نبرید که نوشیدن مقادیر کافی شیر کم چربی برای کودکان جزو واجبات است.

 

خواص خیار :

*. اگر پوستی شاداب می خواهید، خیار راه حل شماست. چون خیار و پوست سطح یکسانی از هیدروژن را تقسیم می کنند، پوشش کل نواحی تحت درمان برای خیار راحت تر است و به این ترتیب پوست شما نرم و لطیف تر از هر زمانی می شود و به آرامش می رسید.

*. از آب خیار نیز می توانید برای بهبود پوستتان استفاده کنید.به خاطر اثرات خنک کننده خیار، می توان از آن به عنوان عصای جادویی برای درمان تمام مشکلات پوستی استفاده کرد و به خاطرخاصیت پاک کننده اش پوست را بسیار نرم و لطیف می کند.

 

اختصاصی آکاایران

 

منبع : بخش آشپزی آکاایران
برچسب :