آب خیارشور

آکاایران: آب خیار یک نوشیدنی سالم، مغذی و پرفایده است. خیار، حاوی مقدار زیادی آب و ویتامین K، سیلیس، ویتامین A، ویتامین C و کلروفیل است. خواص آب خیار شامل درمان علائم حیاتی بالا و سنگ‌های دستگاه ادراری می‌شود. برای عطر و طعم بیشتر، می‌توان آب خیار را با شیرین‌کننده‌ها و آبمیوه‌های دیگر ترکیب‌کرد. با ترکیب آب خیار و میوه های دیگر , نوشیدنی های خوشمزه و البته مقوی میتوان ساخت در این مقاله تصمیم داریم به شما عزیزان و همراهان آکا ایران این ترکبیات را آموزش دهیم . با ما همراه باشید.
دستور العمل های مختلف برای گرفتن آب خیار

1. گریپ فروت و آب خیار :

اب خیار برای چی خوبه

وقتی گریپ فروت و آب خیار با هم مخلوط شوند، نوشیدنی سالمی به دست می آید. گریپ فروت حاوی مقدار فراوانی آنتی اکسیدان است که برای سلامتی مفید است. آب گریپ فروت تازه را داخل شیشه بریزید و تکه های خیار را به آن اضافه کنید. شیشه را با لیموناد و یا آب خنک پر کنید و بایخ بخورید. اگر لازم است مقداری لیمو به آن اضافه کنید.

2. نعناع و آب خیار :

خیار حاوی مقادیری ویتامین و پروتئین است و نعنا حاوی آنتی اکسیدان phytonutrient است که برای بدن فوایدی دارد. یک خیار را با یک چهارم قاشق فلفل سیاه، یک قاشق عسل، 8-10 برگ نعنا مخلوط کنید تا پوره شود و مقداری عصاره ی لیمو را به آن اضافه کنید و این مایع را بنوشید.

آب خیار برای لاغری

ترکیب نعناع و آب خیار

3. پرتقال و آب خیار :

پرتقال یکی از میوه های کلاسیک است. مخلوط آب خیار با آب دو پرتقال بسیار ترکیب عالی است. 2 پرتقال و مقداری خیار و لیمو را درون ماهیتابه قرار دهید.مقداری آب به آن اضافه کنید تا بجوشد،به کمک چنگال آن را له کنید تا خمیری به دست آید.آن را داخل یخچال بگذارید تا خنک شود و با یخ بخورید.آب خیار برای چاقی صورت

4. لیمو و آب خیار :

تنها نوشیدن آب خیار بسیار خسته کننده است اما اضافه کردن مقداری لیمو این نوشیدنی را بسیار دلپذیر می کند. به نصف خیار و یک لیموی بزرگ نیاز دارید و آن را داخل شیشه ای بریزید و داخل یخچال قرار دهید تا خنک شود و مقداری یخ به آن اضافه کنید.

آب خیار

5. ریحان و آب خیار :

آب خیار برای کبد

ترکیب ریحان و خیار برای جوانی چشایی خوب است و همچنین احساس خوبی به شما می دهد. یک لیوان شکر و عصاره لیمو خوشمزه را با هم ترکیب کنید. اجازه بدهید دقایقی حرارت ببیند تا شکرها آب شود، بعد از اینکه از حرارت افتاد برگ های ریحان را به آن اضافه کنید. بعد این شربت غلیظ را داخل شیشه بریزید و داخل یخچال نگهداری کنید و بایخ بخورید.

6. هندوانه و آب خیار :

ترکیبات آب خیار

اگر شما نوشیدنی خنک و دلپذیر میخواهید، نصف لیوان خیار و یک چهارم لیوان هندوانه را با هم مخلوط کنید و مقداری فلفل سیاه و لیمو به آن اضافه کنید. شما این نوشیدنی را بعد از ناهار و شام می توانید بنوشید. هندوانه و خیار حاوی آب فراوان هستند که بدن را خنک و آبدار نگه می دارند.

آبمیوه های ترکیبی با آب خیار
4 (72%) 39 رای