10 کوکتل ( آب میوه مخلوط ) رژیمی  قسمت اول، نوشیدنی رژیمی
تلاش شما در یک روز برای غذا خوردن مناسب می تواند با خوردن یک آبمیوه پر کالری نابود شود,به همین خاطر ما آبمیوه های رژیمی را در اینجا معرفی می کنیم,,انواع شربت و

تلاش شما در یک روز برای غذا خوردن مناسب می تواند با خوردن یک کوکتل, کوکتل رژیمی, آبمیوه,انواع شربت و نوشیدنی


مارگاریتا ساده : 170 کالری 
برای کاهش دادن صدها کالری این کوکتل, کوکتل رژیمی, آبمیوه,انواع شربت و نوشیدنی


پینیا کولادای رژیمی  : 229 کالری 
شهدی که با میوه نارگیل ترکیب می شود می تواند حدود 300 کالری را در پینیا کولادا کم کند. نتیجه چیست؟  شیره شیرین نارگیل و مقداری عرق نیشکر را مخلوط کنید. سپس توت فرنگی های تازه را به آن اضافه کنید و شربت آگاو (نوعی کاکتوس) را روی آن بریزید و با یخ مخلوط کرده و هم بزنید. با این روش شما 12 انس نوشیدنی استوایی تولید می کنید که کالری آن برابر با یک مشت چوب شور است. 
کوکتل, کوکتل رژیمی, آبمیوه,انواع شربت و نوشیدنی


شوکو کوزمو : 70 کالری 
با استفاده از شوکوی ژاپنی ( نوعی نوشیدنی ژاپنی بر پایه غلات با طعمی ملایم ) به جای نوشیدنی های الکلی یک نوشیدنی بین المللی فوق لاغر کننده بسازید. یک لیوان از این نوشیدنی تنها 35 کالری دارد. می توانید مقداری آب رژیمی زغال اخته ، لیمو ترش، پرتقال به آن اضافه کنید و سپس در مخلوط کن هم بزنید. این نوشیدنی نسبت به دیگر نوشیدنی های دیگر کالری بسیار کمتری دارد. 
کوکتل, کوکتل رژیمی, آبمیوه,انواع شربت و نوشیدنی


دیاکوئیری (نام نوعی نوشیدنی با ترکیب پرتقال و ...) رژیمی تمشک : 145 کالری 
به سادگی، تمشکهای معمولی می توانند، دیاکوئیری توت فرنگی را کم کالری کنند. با یک فنجان تمشک بدون شکر شروع کنید تفاوتی نمی کند که آنها تازه یا فریز شده باشند. تمشک ساده در مقایسه با تمشک فریز شده با شربت که 225 کالری دارد تنها 50 کالری دارد. به این ترکیب عرق نیشکر، یخ و برای شیرین کردن آن یک قاشق چای خوری استویا ( نوعی گیاه جایگزین شکر) اضافه کنید. آنها در مخلوط کن میکس کنید و از ترکیب خوشمزه و رژیمی لذت ببرید. 
کوکتل, کوکتل رژیمی, آبمیوه,انواع شربت و نوشیدنی


 باید های کوکتل, کوکتل رژیمی, آبمیوه,انواع شربت و نوشیدنی
ادامه دارد ...

seemorgh.com

منبع : بخش آشپزی آکاایران
برچسب :