فراپه هویج و پرتقال
دستور تهیه فراپه هویج و پرتقال,تهیه فراپه هویج و پرتقال,روش تهیه فراپه هویج و پرتقال,فراپه هویج و پرتقال خوشمزه,فراپه هویج و پرتقال
 

در این پست از سایت آکاایران به شما طریقه ی درست کردن فراپه هویج و پرتقال را آموزش میدهیم ، امیدواریم که مورد توجه شما قرار گیرد.

 

دستور تهیه 

فراپه هویج و پرتقال,تهیه 

فراپه هویج و پرتقال,روش تهیه 

فراپه هویج و پرتقال

دستور تهیه فراپه هویج و پرتقال

 

مواد لازم فراپه هویج و پرتقال :

 

مواد لازم

اندازه

مقدار / کالری

آب هویج

یک لیوان

100 گرم / 24 کالری

آب پرتقال

یک لیوان

100 گرم / 33 کالری

یخ خرد شده

یک لیوان

100 گرم / 0 کالری

آب لیموترش تازه

چند قطره

100 گرم / 42 کالری

 

روش تهیه فراپه هویج و پرتقال :

*. نوشیدنی هایی که با آب میوه یا کلا مایعاتی مثل قهوه و چای آماده شده و با مقدار زیادی یخ ترکیب می شوند فراپه نام دارند. برای آماده کردن این فراپه ابتدا به شکل جداگانه آب هویج و آب پرتقال را تهیه می کنیم.

*. و تمامی مواد فراپه را داخل پارچ می ریزیم و مخلوط می کنیم تا یخ ها خرد شده و فراپه یکدست شود. سپس آن را داخل لیوان های کوچک تقسیم کرده و با پرتقال تزئین و سرو می کنیم.

 

خواص پرتقال :

*. عدسی های چشم انسان به طور طبیعی حاوی مقادیر بالایی از «ویتامین C» می باشد. افرادی که کمتر از 125 میلی گرم «ویتامین C» در روز مصرف می کنند، 4 برابر بیشتر با خطر ابتلا به آب مروارید، در مقایسه با افرادی که بیش از 500 میلی گرم در روز مصرف دارند، مواجه می باشند. بنابراین مصرف مرکبات به حفاظت از عدسی ها در برابر آب مروارید کمک می کند.خواص گفته شده فقط منحصربه پرتقال رسیده می باشد و آب پرتقال موجود در فروشگاهها و سوپر مارکت ها این خواص را ندارند .

 

منبع : برترین ها

گردآوری : آکاایران

 

منبع : بخش آشپزی آکاایران
برچسب :