برنج و آناناس چینی
آموزش برنج و آناناس چینی,دستور تهیه برنج و آناناس چینی,تهیه برنج و آناناس چینی,روش تهیه برنج و آناناس چینی,برنج و آناناس چینی خوشمزه,برنج و آناناس چینی

 

در این پست از سایت آکاایران به شما طریقه ی درست کردن برنج و آناناس چینی را آموزش میدهیم ، امیدواریم که مورد توجه شما قرار گیرد.

 

آموزش 

برنج و آناناس چینی,دستور تهیه 

برنج و آناناس چینی,تهیه 

برنج و آناناس چینی

برنج و آناناس چینی

 

مواد لازم برنج و آناناس چینی :

 

مواد لازم

اندازه

مقدار / کالری

آناناس تازه

1 عدد

100 گرم / 45 کالری

برنج

2 فنجان

100 گرم / 360 کالری

پیاز سبز خرد شده

4 عدد

100 گرم / 23 کالری

پودر کاری

1 قاشق مرباخوری

100 گرم / 233 کالری

فلفل سبز دلمه ای

1 عدد

100 گرم / 15 کالری

شاه بلوط

140 گرم

100 گرم / 170 کالری

سس سویا

2 قاشق مرباخوری

100 گرم / 43 کالری

بادام بو داده با نمک

0.25 فنجان

100 گرم / 612 کالری

 

طرز تهیه برنج و آناناس چینی :

*. آکاایران : آناناس ها را در امتداد طول آنها از وسط نصف کنید و میوه آنها را بدون اینکه پوست آن بشکند خارج کرده و ریز خرد کنید , برنج را بمدت 12 دقیقه در آبجوش بپزید و آبکش کنید , برنج را در کاسه ای با پیازچه , پودر کاری , فلفل دلمه ای , بلوط خرد شده.

*. سس سویا و آناناس مخلوط کرده و این مخلوط را با قاشق داخل پوسته های آناناس بریزید و با کاغذ فویل محکم بپیچید و بمدت 20 دقیقه روی شعله ملایم گاز یا بمدت 10 دقیقه در فر با حرارت متوسط بپزید , قبل از سرو کردن بادام ها را روی آن پخش کنید.

 

خواص بادام :

*. ویتامین E در پوست بادام وجود دارد. این ویتامین، یکی از انواع آنتی اکسیدان ها می باشدکه در پیشگیری از ابتلا به بسیاری از امراض از قبیل سرطان، بیماری قلبی، فراموشی، آلزایمر، خوب عمل نکردن سیستم ایمنی، آب مرواریدچشم(کاتاراکت)، ضعیف شدن ماهیچه ها، مشکلات پروستات و تخریب سلول ها و DNA نقش مهمی دارد.

 

اختصاصی آکاایران

 

.
منبع : بخش آشپزی آکاایران
برچسب :